O nás

Proč vznikla nová česká značka Razzed?

 

Doba se mění. Platíme mobilem, nosíme více než hotovost platební karty a identifikační doklady, máme rádi minimalistický dizajn. Musí se tedy změnit i běžné peněženky, které musí jít s dobou.

Proto jsem  se i já začal zajímat o něco lepšího, než je klasická peněženka. Ta vždy skončí jako nafouknutý deformovaný vak, který se pořádně nevejde do žádné kapsy.  

Jako náročný zákazník jsem pokaždé dlouho vybíral peněženku a vždy byl aspoň lehce zklamán. Nikdy to nebylo “ta pravá”. Až postupem času jsem zjistil, že v zahraničí už mají mini peněženky, které svým stylem, funkce a velikostí jsou tím výrobkem, co dlouho hledám. Vše ale bylo dostupné pro zahraniční zákazníky, nebo pro velikosti zahraničních dokladů, čí bankovek.

Následovalo pár pokusů z Číny, které vždy skončily prabídnou kvalitou vyráběných polotovarů, které byť na obrázcích vypadaly pěkně, v realitě byla kvalita hrůzná.

Na českém trhu mi chyběla značka, která přináší opravdu moderní pánské stylové peněženky podle nejnovějších zahraničních trendů, vyrobené pro potřeby českého zákazníka, ve výborné kvalitě za přijatelné ceny.

Proto vznikla nová česká značka Razzed. Minimalistické peněženky se stylem a funkcemi pro moderní muže. Mini peněženky, které se vlezou do každé kapsy. Ochrání vaše data z platebních karet. Překvapí kvalitními materiály, promyšleným dizajnem, příjemnou cenou.

Na vývoji a hledání dodavatelů jsme strávili přes šest měsíců. Výsledkem byla doručená hromada doručená nekvalitních vzorků. Nakonec jsme ale doufám nalezli to pravé = “ta nejlepší peněženka” pro moderního muže.

Razzed znamená v překladu přidrzle komunikovat, špičkovat, nebo flirtovat. Taková je i naše značka Razzed, která s vámi nebude komunikovat v rukavičkách a vtip nám neschází.

Přinášíme to nejlepší z peněženek pro moderní muže a rádi vás o tom přesvědčíme.

Tak vyzkoušejte, jaké to je být ve stylu Razzed!