Znáte moderní mini peněženku?

 Blue_listy_FB

 

Znáte moderní mini peněženku?

Už jste se s minipenězenkou setkali a víte jak vypadá? Poslední hit mezi peněženkami zejména mužské populace má jasné jméno - mini peněženky!

Ještě nedávno byla pánská peněženka největší součástí pánského základního tria peněženka, klíče, mobil. 

Doba se změnila. Většina dokladů je nyní velikosti platební karty. Hotovost ve formě bankovek a mincí se díky rozmachu NFC plateb stává nepotřebnou. Kdo by chtěl mít neustále naditou kapsu díky objemné peněžence?

Tak proč sebou pořád tahat naditého společníka, který deformuje každou kapsu a ztrácí svůj význam? Proto vznikla nová kategorie - Mini peněženky.

Platební kartu má už většina moderních mužů má nahranou v mobilu. Platíme telefonem, nebo hodinkami. Je to rychlejší, pohodlnější a prostě sexy.  Hotovost se dostává do formy záložního platidla jenom “když to nejde”.

Vše je tedy o nošení dokladů totožnosti, platebních karet a jiných identifikátoru v rozměru platební karty. Maximálně s trochu hotovosti pro případnou potřebu platit, kde to nejde kartou.

Mini peněženka se projeví zejména v létě. Módní věci jsou nyní často ve stylu SLIM a u tohoto oblečení je prostě rozměrná peněženka hodně vidět. Kdo by chtěl mít moderní slim džíny a k tomu vypoulenou kapsu? Minimilistická peněženka je proto moderní řešení slim doby.

Proč tedy nosit ještě starou peněženku, když existuje moderní řešení s funkcemi pro moderní dobu?

Jaké výhody přináší moderní mini peněženky?

Design - moderní peněženky na karty jsou vyrobeny z moderních materiálu, jako je kartáčovaný hliník, ocel, karbon. Minimalistický design poutá pozornost a zaujme okolí.

Rozměry - mini peněženky se prakticky dostávají zhruba na rozměry platební karty, které jsou skládaný na sebe pro dokonalé využití prostoru. Rozměry jsou i se zátěží 10 kartiček a bakovkami je asi 25% rozměrů klasické peněženky.

Materiály - masivní kartáčováný hliník, pravý karbon, to jsou materiály, které vzbudí pozornost a vydrží.

Hotovost - každá mini peněženka by měla stále možnost disponovat místem pro hotovost. Nikdy nevíte kdy pojedete mimo “civilizaci”, kde je možnost platby kartou stále otázkou loterie. Některé peněženky disponují například odnímatelným klipem na bankovky, který jde nasadit nebo sundat. Je tedy na vás, zda chcete bankovky nosit se sebou, nebo dát papíru jednou pro vždy sbohem.

RFID ochrana - bonusovou funkcí každé správné mini peněženky je ochrana údajů z platebních karet. Peněženka blokuje NFC signály a chrání před nevyžádaným načtením dat z platebních karet přiložením čtečky na kapsu a případnému zneužití dat. Jak snadné je data načíst se přesvědčíte například programem Card Reader a platební kartou. Více informací o RFID ochraně naleznete ve článku zde. Stačí přiložit mobil k nechráněné peněžence a je to...

Vyzkoušete, jak vypadá budoucnost i té vaši peněženky?

Nabídku mini peněženek naleznete proklikem na odkaz zde.


Jezdíte autem a nosíte často doklady vozu? Existují peněženky stále menší než běžné, do kterých se vleze technický průkaz a mince. Více na kouzelné peněženky.

 Mini_penezenka_blogy